Miesto Bažnyčia karantino laikotarpiu

Bažnyčia - tai ne pastatas, o žmonės, kurie tiki Jėzumi Kristumi. 

Malda

Pakvieskime mūsų Viešpatį mus apjungti bendroje maldoje širdimis, mintimis, protu. Jis yra mūsų bažnyčios galva ir mūsų vedlys, mums reikia Jo vedimo ir nukreipimo. 

Kristau, mes ateinam pas Tave, visi išsiskaidę, skirtingose vietose ir visgi esam viena bažnyčia, esam Tavo surinkimas, Tavo vaikai, Tavo šeima, esam silpni ir lengvai pažeidžiami ir tuo pačiu metu be galo Tavęs mylimi. Dėkojam Tau, kad Tavo meilė pasiekia mus visur, visose aplinkybėse, visose situacijose. Tu vienas teiki tobulą ramybę. Viešpatie, nuramink mūsų visų protus, kas kur bebūtumėm. Tu esi Viešpats virš visų audrų. Tu esi vedlys. Tavyje mūsų atrama. Tu esi mūsų viltis. Viešpatie, leisk mums būti lankstiems ir nuolankiems prisitaikyti, išgyventi ir klestėti šitoje situacijoje. Apsaugok, Viešpatie, kiekvieną iš mūsų. 

Pastorius Saulius 

Sekmadienio pamaldos

Miesto Bažnyčios sekmadienio pamaldos bus transliuojamos internetu, iki kol galėsime vėl visi drauge rinktis įprastose susitikimo vietose. Pamaldų transliacija prasideda 11 val.

 

Raginame jungtis prie pamaldų, šlovinti Dievą, klausytis Jo Žodžio ir būti kartu širdimis, mintimis ir dvasia. Transliacijos metu kviečiame pasisveikinti ir bendrauti pokalbio lange.

 

Tiesioginę transliaciją galite stebėti Miesto Bažnyčios Facebook ir YouTube paskyrose arba tinklalapyje.

 

Pamokslo video įrašas išliks visuose aukščiau paminėtuose kanaluose, tad jį peržiūrėti galėsite ir vėliau.

Miesto Bažnyčios pamokslai taip pat yra talpinami tinklalaidžių platformose (Podbean, Spotify, Apple ir Google), tad jų galite klausytis jums patogiausiu būdu. Naujausias pamokslas bus prieinamas jau sekmadienio vakare.

Paaukoti Miesto Bažnyčiai galite šiame puslapyje, Jums patogiausiu būdu - per savo el. bankininkystę, pavedimu arba per PayPal. Dėkojame iš anksto už Jūsų aukas. 

Miesto Bažnyčios bendruomenė

Siekdami palaikyti bendruomenės gyvenimą (šiuo metu tik virtualiai, tačiau tai geriau nei nieko!), sukūrėme Facebook grupę, į kurią kviečiame jungtis nuolatinius Miesto Bažnyčios lankytojus ir svečius. Šioje grupėje dalinamės savo liudijimais, maldos ir pagalbos poreikiais, įkvepiame ir palaikome vieni kitus. 

Kas vyksta šioje grupėje savaitės bėgyje?

 

  • Trečiadieniais 18:30 - Maldos vakarai. Kviečiame jungtis ir skirti savo laiko nuoširdžiai maldai.

  • Trečiadieniais taip pat raginame pasninkauti bendra intencija - šaukiantis Dievo malonės ir gailestingumo dėl mūsų tautos, kad ji atsigręžtų į Jį.

  • Šeštadieniais 20:00 - Šlovinimo vakarai su mūsų bažnyčios šlovintojais iš Vilniaus ir Klaipėdos.  

 

Kviečiame Jus prisijungti prie Miesto Bažnyčios bendruomenės grupės!

Miesto Bažnyčios bendruomenę raginame tęsti bendravimą ir augimą Kristuje savo grupelėse (Biblijos skaitymų, triadų), perkeliant jas virtualiai. Tam galite naudoti Facebook Messenger, Skype ar kitas Jums patogias bendravimo programėles.

Resursai

Šiame skyriuje išvardinti resursai, kurie, tikimės, padės Jums augti dvasinėje kelionėje. 

Suaugusiems

Ryto Aušra. Kviečiame pradėti rytą nuo maldos ir Šv. Rašto skaitymo. Kiekvieną darbo dienos rytą 7:00 vyksta tiesioginė transliacija, kurioje mūsų maldininkai skaito psalmes, jas studijuoja ir meldžiasi. Kviečiame prisijungti prie Ryto Aušros grupės Facebooke ir kartu pradėti dieną su malda.

Pastoriaus Sauliaus tinklalaidė. Skirta visiems besidomintiems dvasiniu gyvenimu. Vidutiniškai 30 min trunkančioje tinklalaidėje jūs išgirsite įdomių ir naudingų pastoriaus Sauliaus įžvalgų apie dvasinę brandą, santykių darną ir bendruomenės svarbą. Tinklalaidę galite klausytis pastoriaus Sauliaus tinklalapyje, taip pat Spotify, Podbean, Apple ir Google tinklalaidžių platformose (ieškokite „Pastoriaus Sauliaus tinklalaidė“).

Biblijos studijos gyvai: 

Pirmadieniais 18:30 (skirtos 18-30 m. jaunimui). Šiuo metu mokosi apie Dievo charakterį, kas sustiprina tikėjimą ir teikia paguodą. Dėl prisijungimo susisiekite su mumis el. paštu info@m-b.lt. 

Ketvirtadieniais 18:30. Šiuo metu studijuoja laišką Efeziečiams. Prisijungti galite čia: Biblijos studijų grupelės Facebook’e

Miesto Bažnyčios pamokslai. Pamokslų video įrašus, kurie surūšiuoti pagal pamokslų ciklus, galite peržiūrėti YouTube paskyroje.  Jūsų patogumui įrašai taip pat yra talpinami tinklalaidžių platformose (Podbean, Spotify, Apple ir Google), tad jų galite klausytis jums patogiausiu būdu. Paieškos laukelyje tiesiog įveskite „Miesto Bažnyčia“.

 

Giesmės. Kviečiame klausytis krikščionių menininkų komandos „Iš arčiau“ giesmių albumo „Kai užlieji mane“

Tėvams

Kiekvieną antradienį, ketvirtadienį ir šeštadienį 17:00 kviečiame Jūsų vaikus (iki 13 metų) jungtis į interaktyvią Sekmadienio Mokyklos valandėlę gyvai! Jūsų vaikučių laukia Biblijos istorijos skaitymas, Kahoot viktorina, prizai ir siurprizai. 

Jaunimui 

 

13-19 metų jaunimą kviečiame prisijungti prie WAY jaunimo Facebook grupės. Šiame tarnavime mažose grupelėse vyksta tiesioginės transliacijos ir pamokslo peržiūra su aptarimu.

Sekite naujienas!

Šį puslapį mes nuolat atnaujinsime, tad kviečiame sekti paskutines naujienas čia, o taip pat ir Miesto Bažnyčios Facebook puslapyje bei grupėje. 

85020440_3510445735664164_71734485366236

Karantino laikotarpiu Miesto Bažnyčios pamaldos Vilniuje ir Klaipėdoje vyksta  tiesiogine transliacija internetu

Miesto Bažnyčia Klaipėdoje

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Miesto Bažnyčia Vilniuje

Susisiekite elektroniniu paštu:

info@m-b.lt

© 2020 Miesto Bažnyčia

  • Facebook
  • Instagram